از بین بردن سوسک با ۵ روش ساده و بسیار مؤثر

گرد بتونه : که به صورت آرد سفید رنگی شامل چهار قسمت گچ پخته و یک قسمت صمغ عربی است و در موقع استفاده ، آن را در آب و یا محلول اسید بوریک به صورت خمیر در میآورند و با آن اشیای ظریف ساخته شده از سنگ سفید ، چینی ، و شاخ سفید را بتونه میکنند. بتونه گلسیرین و اکسید سرب : از اختلاط اکسید سرب و گلسیرین تهیه میشود و در مقابل آب ، اسید و قلیا مقاوم است و پس از 45 دقیقه سفت میشود و برای بتونه کردن چوب ، شیشه ، چینی ، سرامیک و اشیای سنگی مصرف دارد. این ژله را پس از خشک کردن به صورت پودر با رنگ دانه های نظیر کربنات کلسیم و سیلسس مخلوط می کنند و در انواع رنگ های مورد نیاز به کار می برند. بتونه آبی : که در تهیه آکواریم مصرف دارد و از مخلوط کردن پودر اکسید سرب (Pbo) با روغن کتان بدست میآیند. بتونه شیشه : که از مخلوط پودر کربنات کلسیم و روغن کتان تهیه میشود و در هوا نسبتا به سرعت خشک و سخت میشود.

Th​is art icle h᠎as been w ritten ​wi᠎th the enable of GSA ᠎Cont᠎en᠎t ᠎Gene᠎rator DEMO!


اما پس از سخت شدن ، دوباره در روغن کتان به صورت خمیر نرم و قابل استفاده در میآید. این روغنها در هوا اکسیده شده و به ترکیبات سیر شده تبدیل می شوند و لایهای سخت مقاوم و محافظ تشکیل می دهند که از نفوذ آب در رنگ دانه جلوگیری می کنند. هماتیت ( Fe2O3 ) برای تهیه رنگ قرمز روشن بکار می رود. سولفید روی برای تهیه رنگ سفید مات مصرف می شود و از مزایای آن این است که بر خلاف سفید اب سرب در هوا سیاه نمی شود. دی اکسید تیتان ( TiO2 ) برای تهیه رنگ سفید روشن و بسیار مرغوب که در هوا تیره نمی شود به کار می رود. از اینرو رنگ ها را به دو دسته رنگهای روغنی و رنگهای آلی تقسیم می کنند. در سرامیک سازی، بورات ها باعث کاهش انبساط حرارتی مواد میشوند و همچنین براقی و جلای بیشتری به سرامیک، کاشی و ظروف لعابدار میدهند.

Write-up has  be᠎en g enerat ed by GSA Con tent​ Gener​ator Dem ov ersion!


این نوع شیشه دارای ضریب انبساط کم ، مقاومت فوقالعاده زیاد در برابر ضربه ، پایداری عالی در برابر مواد شیمیایی و مقاومت الکتریکی بالاست. مانند چسب لاستیک که محلول کائوچو در بنزین است و یا چسب «اوهو» و مشابه آن که از مشتقات وینیلی در حلالهایی نظیر استون و اسید استواستیک حاصل می شود، این نوع چسبها قدرت چسبانندگی همه چیز (غیر از لاستیک) را دارند. خلج زاده : البته این مورد بیشتر در اقتصادهایی که بیشتر دولتی است مشاهده میشود (شبیه کشور ما متاسفانه) و البته در بعضی شرکت های خصوصی بزرگ که مدیریت نظارتی بر کارکنانش ندارد دیده شده است-- که عموما هم این شرکت ها از نوع رانت ی بوده و با شایستگی رشد نگرده اند. سرنج ( Pb2O3 ) که رنگ سرخ یا قرمز تیره دارد و بیشتر برای پوشانیدن سطح قطعات فو لادی به منظور حفاظت آن ها از زنگ زدن ، کاربرد دارد. ژلاتین که از اعضای بدن حیوانات از جمله استخوان تهیه میشود و قدرت چسبانندگی آن از چسبهای گیاهی بیشتر است و بیشتر در تهیه فیلم عکاسی و پوشش کپسول موارد دارویی مصرف دارد.


اگر به گربه آلرژی ندارید و سبک زندگی شما با حیوانات مشکلی ندارد و خودتان هم به گربه علاقه دارید، یکی از گربههای ملوس کوچه را به دامپزشکی ببرید، واکسن بزنید و به آن در خانهاتان پناه بدهید. سیلیکا ژل با از بین بردن پوشش مومی بدن سوسری ها که آب بدن سوسری ها را حفظ میکند، باعث از دست رفتن آب بدن و کشته شدن سوسری ها می شود. سوسک ها از این سم تأثیر پذیرفته، ضعیف می شوند و در نهایت به لانه های خود باز می گردند و خیلی زود در همان جا از بین می روند. برای خرید اینترنتی اسید بوریک آزمایشگاهی همین حالا می توانید ثبت سفارش خود را به صورت آنلاین انجام دهید و در کوتاه ترین زمان ممکن محصول مورد نیاز خود را در دریافت نمایید. وقتی خودشان را تمیز می کنند، آن را می بلعند. اگر مرغ یا ماهی خریدهاید، بلافاصله آن را پاک کنید و آشغالهای آن را هم از منزل بیرون ببرید و تمام محیط را کاملا دستمال بکشید. اسید بوریک به صورت پودر سفید رنگ یا کریستال های بی رنگ و بدون بو موجود است. این ماده به صورت پودر سفید محلول در آب یا به صورت بلورهای بی رنگ وجود دارد.

فروش عمده اسید بوریک

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *